Blog
Praxis
Kamil G.
Kamil G. Adept
11 obserwujących 342 notki 359489 odsłon
Kamil G., 9 czerwca 2017 r.

Nie ma Breivika

530 49 0 A A A

Słynny terrorysta nadal odsiaduje dożywotni (w praktyce) wyrok w norweskim zakładzie penitencjarnym, ale nie nosi już imienia Anders, lecz Fjotolf. Z nieznanego powodu zmienił dane osobowe, pod którymi znano go w świecie.

Nie ma więc Breivika, jest Fjotolf Hansen. W dalszym ciągu autor zamachu, o jakim bojownicy Państwa Islamskiego mogą obecnie tylko pomarzyć. Człowiek nadal mający na sumieniu 77 osób zamordowanych w Oslo i na wyspie Utoya, który uzasadnił swój czyn koniecznością obrony chrześcijańskiej Europy przez zagrożeniem muzułmańskim.

image

Często wywołuje oburzenie, gdy wskazuję na malejącą liczbę ofiar zamachów w Europie. „22 ludzi to mało? Powiedz to ich rodzinom!” – takie na ogół są reakcje. Niech więc z tego miejsca, wyjątkowo przy okazji innej niż demon muzułmański, wyjaśnię raz jeszcze w czym rzecz. Otóż wielce ubolewam nad KAŻDYM człowiekiem z osobna spośród wszystkich ludzi, którzy zginęli w wyniku aktów terroru. Co nie zmienia jednak faktu, że to zjawisko słabnie w Europie.

Tego dowodzą liczby. Przykład Andersa Breivik / Fjotolfa Hansena dowodzi natomiast, że zagrożenie przedstawia KAŻDY ekstremizm światopoglądowy, niezależenie od tego, czy bierze swoje źródło w religii, polityce lub czymkolwiek innym. Jak więc można dziwić się Zachodowi po tym, do czego doszło w Norwegii, że powstrzymuje społeczeństwa przed wzięciem spraw we własne ręce?

W rzezi, którą niektórzy tak bardzo pragnęliby sprokurować (np. wymodlić) Europie, wcale nie zginą terroryści. Kto nie wierzy, niech przyjrzy się twarzom ofiar człowieka, który zrealizował radykalną koncepcję rozwiązania problemu. W efekcie, jak ZAWSZE, zginęli niewinni ludzie. W dodatku w większości biali.

Opublikowano: 09.06.2017 21:44. Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 23:31.
Autor: Kamil G.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image

Wpłaty na Range Rover'a, PayPal: gorzelanczykk@gmail.com

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Cała przyjemność po mojej stronie :) Dobranoc
  • Przewidziano nagrodę czy powinienem się cieszyć z faktu moralnego zwycięstwa? :)
  • W tym właśnie rzecz, że szukamy pozaświadomego sensu. Nie musisz wierzyć w moją...

Tagi

Tematy w dziale Polityka